Logo
Infolinka - BEPO Ostrava
(Po - Pá | 7 - 15 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Produkty BOZP a PO pro celou ČR
  3. Lékárničky a první pomoc
  4. Popáleninová souprava č. 5 hasiči - WATER JEL

Popáleninová souprava č. 5 hasiči - WATER JEL

Popáleninová souprava v praktické taštičce určené pro záchranné hasičské složky

WATER JEL - Popáleninová souprava č. 5 hasiči popáleninová souprava v praktické taštičce vhodná pro hasičské záchranné složky při poskytnutí první po... celý popis
Dostupnost
U dodavatele - dodání do týdne
Nejsme plátci DPH
4 303 Kč
ks
Číslo produktu:127_popaleniny
Kompletní specifikace
WATER JEL - Popáleninová souprava č. 5 hasiči
  • popáleninová souprava v praktické taštičce vhodná pro hasičské záchranné složky při poskytnutí první pomoci zraněným při popáleninách.

Sterilní obvazy WATER-JEL pro ošetření popálenin zmírňují bolesti, chladí popálené místo, chrání před další kontaminací v rámci jednoho jednoduchého pracovníku kroku bez nutnosti speciálního záchrannářského tréninku. Jelikož gelová struktura Water-Jel funguje na bázi vody a je zcela rozpustná, nedochází k přilepení obvazů k ráně a gel může být jednoduše odstraněn oplachem vodou. Obvazy Water-Jel jsou přípustné pro používání při ošetřování popáleninových zranění I. až III. stupně. WATER-JEL® je prostředek první pomoci při termických popáleninách, to znamená, že je využitelný všude tam, kde existuje reálné riziko popálení, např. přímým ohněm, horkou tekutinou, párou, hořícím kovem, zásahem elektrického proudu, případně výbuchem apod. Prostředek je zejména určen pro zásahové jednotky požární ochrany, vozy rychlé záchranné služby první pomoci, lékárniček první pomoci na pracovištích, ale i v domácnosti apod. Výrazným způsobem zkracuje čas při poskytnutí pomoci a tím zabraňuje rozšíření a prohloubení popáleninového zranění.

 
Obsah


1 ks Water Jel 60 ml
1 ks Water Jel obličejová rouška
1 ks Water Jel rouška 10 x 40 cm
2 ks Water Jel rouška 10 x 10 cm 
2 ks Water Jel rouška 5 x 15 cm
1 ks obvaz
1 ks nůžky

O nás

Naše firma BEPO Ostrava se zabývá oblastí BOZP a PO více než 20 let.

V současné době máme více jak 100 spokojených klientů v různých odvětvích podnikání (např. administrativa, výroba, služby, zdravotnictví, stavebnictví, IT, doprava, skladování atd.).

Jsme držitelé řady osvědčení a certifikátů, např. odborně způsobilá osoba v prevenci rizik v oblasti BOZP, odborně způsobilá osoba v požární ochraně, management rizik v BOZP (postgraduální studium na Technické univerzitě v Košicích) a interní auditor systému řízení BOZP.
Kontakt
Logo
Váš odborný poradce v oblasti BOZP a PO
Ing. Pavel KOLÁŘ
Ing. Pavel KOLÁŘ
(Po - Pá | 7 - 15 hod.)
© 2007 - 2022 BEPO Ostrava. Veškerá práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz