S cílem usnadnit uživatelům používat náš web využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies. Více informací

NOVINKY v oboru BOZP

arr3Info o BOZPCo je BOZP, povinnosti v BOZP, odpovědnost za BOZP, vše se dozvíte na webové... arr3Služby BOZP levně i v roce 2018BOZP a PO zajistíme o 20% levněji než stávající dodavatelé služeb BOZP a PO! Tzn. sdělte nám, kolik... arr3Školení BOZP a PO v roce 2018Akční nabídka na e-kurzy školení BOZP a PO, 20% SLEVA! V současné době probíhá slevová akce na... arr3Školení BOZP a PO nově pomocí Office SwayE-learningové školení z předpisů BOZP a PO. Připravili jsme atraktivní způsob on-line výuky... arr3Změny v legislativě BOZPVeškeré změny v legislativě BOZP, novinky a slevové akce na naše produkty BOZP nebo PO najdete na...

PRODUKTY BOZP v AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ v BOZP
Katalog partnerských webů na BOZP a PO

Školení, vzdělávání a kurzy

Školeni-BOZP.net

Online školení BOZP a PO rychle, jednoduše a za nejnižší ceny. Školení realizujeme pro firmy a jednotlivce po celé ČR. Na e-školení BOZP a PO vystavujeme pravidelně slevové akce. ONLINE KURZY A TESTY BOZP a PO je možné si předem vyzkoušet na webových stránkách http://demo.skoleni-bozp.net.

CRDR - online školení BOZP a PO

Efektivní ONLINE školení bezpečnosti práce a požární ochrany (BOZP a PO) formou interaktivních kurzů přes internet. Školení je vhodné pro všechny druhy podnikatelských činností od živnostníků, přes podnikatele a malé firmy až po korporace a velké firmy. Nabízíme efektivní a úsporný systém školení bezpečnosti práce a požární ochrany. Vyzkoušejte si ONLINE KURZY A TESTY BOZP a PO v demo verzi na našich webových stránkách.

 

Komplexní služby, servis v BOZP a PO

BEPO Ostrava - služby BOZP a PO komplexně

BOZP-bezpecnost.cz - online školení PO a BOZP rychle, jednoduše a za nejnižší cenu. Služby BOZP a PO komplexně formou outsourcingu.

Ing. Lenka Hradilová - služby BOZP a PO

Ing. Lenka Hradilová zajišťuje komplexní servis v BOZP a PO a koordinátora na staveništi.

 

Dokumentace BOZP a PO

CRDR - dokumentace BOZP a PO

Nabízíme moderní způsob dokumentace BOZP a PO přes náš informační BOZP-SYSTEM. Jedná se o ONLINE webovou aplikaci, která je zcela zdarma a zajišťuje přehlednou, rychlou a efektivní správu dokumentace bezpečnosti práce a požární ochrany. Aplikace nabízí mnoho zajímavých a velmi užitečných funkcí, jako například automatické hlídání termínů kontrol, přehled o závadách, poruchách a jiných haváriích, propojení s eŠkolení - online školení BOZP a PO, možnost individuálního propojení s jiným systémem a další.

 

Koordinátoři BOZP

Topkoordinátor.cz

Zajišťujeme činnost koordinace pro bezpečnost práce a ochranu zdraví na staveništi, dále také BOZP. Zpracujeme veškerou související dokumentaci dle zákona č. 309/2006 Sb., oznámení zahájení stavebních prací Oblastnímu inspektorátu práce, plán pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci na staveništi.Koordinátor BOZP na staveništi, koordinace bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi v Karlovarském a Plzeňském kraji. Součástí služeb je také odborné zpracování plánu BOZP pro bezpečnost práce a ochranu zdraví na staveništi.